Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Łosice

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Łosice

Łosice Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Praktykę kliniczną prowadzę od 2006 roku, posiadam dyplom magistra psychologii o specjalizacji psychologii klinicznej człowieka dorosłego.
Łosice Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Przechodnia w Łosicach.
Łosice Potrafię się cieszyć. – rozmowę w bezpiecznej atmosferze z osobami, które doświadczają podobnych problemów. Sesja indywidualna. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Myśliwska w Łosicach.
Miasto: Łosice
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Rynek Łosice Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Siedlecka w Łosicach.
Pożyczka do: 6500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Niepokoi Cię coś w rozwoju Twojego dziecka albo wiesz, że jest dzieckiem wymagającym wczesnego wspomagania rozwoju i chcesz mu to zapewnić?
Kontakt
Łosice Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Ekologiczna w Łosicach.
Miasto: Łosice
Kontakt
Łosice bezpłatna konsultacja psychologiczna. Grupa ma formę otwartą (nowe osoby mogą dołączać w trakcie), sesje dobywają się w sobotę o godzinie 15. Uzależnienia własnego lub bliskiej osoby,.
Miasto: Łosice
Łosice Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Łosice
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Być może towarzyszy Ci stały smutek, nadmierny lęk, poczucie bezradności czy drażliwość. Pracowałam w Warsztatach Terapii Zajęciowej. psychoterapia w Łosicach.
Miasto: Łosice
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności. Realistycznych granic i samokontroli. Panika, napady lęku. Łosice Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Łosice


Łosice Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Łosicach.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Łosice ul. Szkolna Głogów ; Olesno ; Jawor .
– wiedzę, jak postępować z narcyzami. Jeśli:. Natrętnych myśli i kompulsynych zachowań,. ACT – terapia oparta na akceptacji i zaagnażowaniu. Zaburzeń zachowania i emocji np. Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go. Czym się zajmujemy. Obecnie prowadzimy rekrutację do grup w godzinach wieczornych we wtorki, środy i piątki.Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne przejawia się natrętnymi, niechcianymi myślami (obsesjami) i/lub zachowaniami (kompulsjami). Warto mieć jednak świadomość tego, że psychoterapeuta to taki sam lekarz jak każdy inny i nie ma powodu, by traktować go inaczej.


 Twój psycholog