Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Limanowa

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Limanowa

Limanowa Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Czułam się bardzo komfortowo i w końcu czułam się zrozumiana. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. Potrafi przeprosić.
Limanowa Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Lisia w Limanowej.
Limanowa Szkolenie „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne” poziom I. Pomoc psychologiczna. Żyje mi się o wiele lepiej i jestem wdzięczny, że go spotkałem. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Lisia w Limanowej.
Miasto: Limanowa
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Strażacka Limanowa Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Młyńska w Limanowej.
Pożyczka do: 6200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Konsultacje psychologiczne. Psychoterapia Indywidualna. Dlatego skazani są na samodzielne rozwiązywanie swoich problemów, co często jest niestety nieskuteczne.
Kontakt
Limanowa Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Józefa Piłsudskiego w Limanowej.
Miasto: Limanowa
Kontakt
Limanowa bezpłatna konsultacja psychologiczna. I tu tez z pomocą przychodzi psycholog online, seksuolog online. Psychiatria. Samoocena zależna od kształtów i wagi ciała. Profesjonalna pomoc.
Miasto: Limanowa
Limanowa Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Limanowa
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Psychoterapia Indywidualna. Psychoterapia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako terapeuta dzieci z autyzmem oraz innymi trudnościami rozwojowymi. psychoterapia w Limanowej.
Miasto: Limanowa
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
A czasem, by potrafili pożegnać się i pogodzić ze śmiercią. Psychoterapia młodzieży. Ten, kto zna umiar (i cie­szy się tym, co ma), jest bogaty. Limanowa Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Limanowa


Limanowa Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Limanowej.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Limanowa ul. Kwiatowa Otwock ; Mrągowo ; Pajęczno .
Przez kilkanaście lat pracowałam w stowarzyszeniu Spotkania Małżeńskie, które prowadzi rekolekcje dla małżeństw oraz narzeczonych. Pro­wa­dzę prak­ty­kę psy­cho­te­ra­peu­tycz­ną od roku 2007. Utrata bliskiej osoby. – jest kompulsywny – nadmiernie dba o szczegóły. Psychoterapia dorosłych. Doświadczenie poczucia braku sensu życia lub trudności w znalezieniu celu w życiu.Czym jest psychoterapia psychodynamiczna? Nie mamy czasu dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół. Żyje mi się o wiele lepiej i jestem wdzięczny, że go spotkałem. Coaching. W celu skontaktowania się z konkretnym specjalistą, zapraszamy do zakładki O NAS.


 Twój psycholog