Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Łęczyca

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Łęczyca

Łęczyca Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Terapia schematów to podejście integracyjne, które wyrasta z terapii poznawczo-behawioralnej i rozwija jej założenia. Zaburzenia odżywiania.
Łęczyca Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Starogardzka w Łęczycy.
Łęczyca - czujesz się samotny. DLA KOGO JESTEM? Silnego stesu, który obniża znacząco jakość życia,. Coaching. – ustala zasady, ale sam się do nich nie stosuje. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Akacjowa w Łęczycy.
Miasto: Łęczyca
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Starogardzka Łęczyca Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Obrońców Wybrzeża w Łęczycy.
Pożyczka do: 5800 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Grupowa terapia schematów osób z borderline. Każdy może zostać anonimowym i w całkowicie komfortowych warunkach uzyskać wsparcie terapeuty.
Kontakt
Łęczyca Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Celna w Łęczycy.
Miasto: Łęczyca
Kontakt
Łęczyca bezpłatna konsultacja psychologiczna. PsychoterapiaJak zacząć terapię. Wyobrażam sobie, że towarzysząc im idziemy razem przez kawałek drogi, a to proces który zmienia i wzbogaca także i mnie.
Miasto: Łęczyca
Łęczyca Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Łęczyca
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Szkolenie „Metody i plan pracy z rodziną przeżywająca trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo- wychowawczych”. Poczucie wypalenia zawodowego. psychoterapia w Łęczycy.
Miasto: Łęczyca
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Opiera się na uważności i zaangażowaniu. Jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym terapeutą grupowej terapii schematów ISST na poziomie zaawansowanym. Łęczyca Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Łęczyca


Łęczyca Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Łęczycy.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Łęczyca ul. Narcyzowa Gryfino ; Kolno ; Hrubieszów .
Potwornie bolała mnie głowa, stawy miałam problemy ze snem, odżywianiem i układem trawiennym.   Doceniam rolę ciała w życiu człowieka i inspiruję się metodami pracy z ciałem zaczerpniętymi m. Czym jest psychoterapia psychodynamiczna? Ja nauczyłam się jak radzić sobie z kłębiącymi się natrętnymi myślami, jak usłysześ swój głos i jak jemu zaufać.Psychoterapia grupowa. Potrafię to zrobić. - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. – jest chłodny emocjonalnie. Wierzę w mądrość dzieci i chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować. Seksualność i problemy seksualne mężczyzn.


 Twój psycholog