Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Kutno

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Kutno

Kutno Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Wahania nastrojów. Szkolenie „Metody i plan pracy z rodziną przeżywająca trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo- wychowawczych”.
Kutno Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Ignacego Kraszewskiego w Kutnie.
Kutno Nieśmiałość. - cierpisz na dolegliwości psychosomatyczne (bóle głowy, brzucha i inne). 50 minutowa sesja terapeutyczna: 130 zł. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Sowia w Kutnie.
Miasto: Kutno
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Stefana Czarnieckiego Kutno Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Berka Joselewicza w Kutnie.
Pożyczka do: 5200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. W swojej pracy korzystam z metod terapii poznawczo-behawioralnej oraz Terapii Schematu.
Kontakt
Kutno Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Zacisze w Kutnie.
Miasto: Kutno
Kontakt
Kutno bezpłatna konsultacja psychologiczna. Jeśli jednak terapia ma skończyć się sukcesem, niezbędna jest systematyczna praca, samozaparcie i chęć poprawy ze strony pacjenta.
Miasto: Kutno
Kutno Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Kutno
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Pojęcie schematu wywodzi się z terapii poznawczo-behawioralnej, teorii przywiązania, idei psychodynamicznych oraz terapii skoncentrowanych na emocjach. psychoterapia w Kutnie.
Miasto: Kutno
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Warto mieć jednak świadomość tego, że psychoterapeuta to taki sam lekarz jak każdy inny i nie ma powodu, by traktować go inaczej. Kutno Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Kutno


Kutno Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Kutnie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Kutno ul. Kręta Tuchola ; Świdwin ; Węgorzewo .
Na sesje indywidualne zapraszam do mojego gabinetu. Psycholog. Jestem Certyfikowanym Seksuologiem Klinicznym Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Panika, napady lęku, lub fachowo „zaburzenie lękowe z napadami paniki” należy do grupy nerwic. Brak porozumienia w związku. – wiedzę, jak postępować z narcyzami. Jakąś pasją – inaczej może wracać.Czym jest psychoterapia psychodynamiczna? Nie mamy czasu dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół. Żyje mi się o wiele lepiej i jestem wdzięczny, że go spotkałem. Coaching. W celu skontaktowania się z konkretnym specjalistą, zapraszamy do zakładki O NAS.


 Twój psycholog