Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Kraśnik

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Kraśnik

Kraśnik Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Darmowa grupa wsparcia dla ofiar wojny. W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ.
Kraśnik Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Stanisława Konarskiego w Kraśniku.
Kraśnik Pomoc psychologiczna. Prowadzę konsultacje indywidualne i terapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych. 00 (rejestracja telefoniczna lub przez e-mail). Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Szkolna w Kraśniku.
Miasto: Kraśnik
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Młyńska Kraśnik Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Mała w Kraśniku.
Pożyczka do: 5200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Brak asertywności. Konsultacja indywidualna - 200 zł Sesja terapii indywidualnej - 200 zł Konsultacja on-line - 200 zł. Nawigacja po wpisach.
Kontakt
Kraśnik Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Żwirki i Wigury w Kraśniku.
Miasto: Kraśnik
Kontakt
Kraśnik bezpłatna konsultacja psychologiczna. Ter­mi­ny spo­tkań usta­la­ne są z każ­dym z psy­cho­te­ra­peu­tów indywidualnie. Zapraszam do skorzystania z profesjonalnej pomocy.
Miasto: Kraśnik
Kraśnik Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Kraśnik
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go. Psychoterapia. psychoterapia w Kraśniku.
Miasto: Kraśnik
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
PsychoterapiaJak zacząć terapię. Wyobrażam sobie, że towarzysząc im idziemy razem przez kawałek drogi, a to proces który zmienia i wzbogaca także i mnie. Kraśnik Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Kraśnik


Kraśnik Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Kraśniku.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Kraśnik ul. Rzeczycka Zgorzelec ; Gostynin ; Konin .
Doświadczenie przemocy fizycznej lub psychicznej. 2 razy w szpitalu, przebadana od A do Z, po wizytach u kilku specjalistów w końcu jeden z lekarzy zasugerował mi terapię. Jestem Certyfikowanym Seksuologiem Klinicznym Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Co to jest OCD (Obsessive-Compulsive Disorder)? Autonomii, kompetencji i poczucia tożsamości,.Nieśmiałość. - doświadczasz uczuć, których nie rozumiesz. 50 minutowa sesja terapeutyczna: 130 zł. To znaczy, że po 40 sesjach grupowych i indywidualnych, osoby z zaburzeniem osobowości z pogranicza, przestawały spełniać kryteria zaburzenia osobowości.


 Twój psycholog