Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Kościan

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Kościan

Kościan Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Prowadzę terapię własną dla przyszłych terapeutów w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapię schematu. PsychoterapiaJak zacząć terapię.
Kościan Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Nacławska os. Nad Łąkami w Kościanie.
Kościan Długo trwającą depresją. Koduje się to jako „zaburzenie nawyków i popędów, nieokreślone” – F63,9. Wahania nastrojów. Potrafię się cieszyć. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Piastowska os. Piastowskie w Kościanie.
Miasto: Kościan
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Szewska Kościan Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Gostyńska w Kościanie.
Pożyczka do: 4000 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Nieradzenie sobie z emocjami. Lęk przed przytyciem, pomimo niskiej wagi ciała. - masz trudności w kontaktach z innymi ludźmi. - masz problemy wychowawcze.
Kontakt
Kościan Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Kościanie.
Miasto: Kościan
Kontakt
Kościan bezpłatna konsultacja psychologiczna. Życie w nieustającym biegu, codzienny stres, kryzysy w życiu zawodowym i prywatnym mogą sprawić, że zaczynamy tracić kontrole nad naszym życiem.
Miasto: Kościan
Kościan Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Kościan
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Trudności w relacjach. Rozdrażnienie. Psychoterapia. Uzależnienie od gier komputerowych i internetu. Terapia rodzinna. Pomoc dla par. psychoterapia w Kościanie.
Miasto: Kościan
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Psychoterapia. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Wybierz rodzaj konsultacji:. Depresji, obniżonego nastroju, żalu po stracie,. Kościan Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Kościan


Kościan Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Kościanie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Kościan ul. Niepłomowicka Sejny ; Grodzisk Mazowiecki ; Rawa Mazowiecka .
Bezpiecznego przywiązania do innych,. Boję się. Nie wiem kim jestem. . Trudności w relacjach. Bliskie są mi metody, mające na celu dostosowanie czasu trwania i tempa terapii do potrzeb pacjenta. Psychiatria. Psychoterapia par. Problemy ze snem. W życiu każdego człowieka zdarzają się trudne momenty. – ustala zasady, ale sam się do nich nie stosuje.Kurs kwalifikacyjny- oligofrenopedagogika. Co proponuję:. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”. Warsztaty. Potrafię się cieszyć. Psychologa i seksuologa. Oziębłość seksualna kobiet – dlaczego kobiety nie mają ochoty na seks?


 Twój psycholog