Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Góra

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Góra

Góra Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Nie chce mi się. Skontaktuj się. Bazą mojej pracy jest relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa oraz akceptacji.
Góra Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Górnicza w Górze.
Góra A czasem, by potrafili pożegnać się i pogodzić ze śmiercią. Psychoterapia młodzieży. Ten, kto zna umiar (i cie­szy się tym, co ma), jest bogaty. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Elbląska w Górze.
Miasto: Góra
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Starogardzka Góra Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Aldony w Górze.
Pożyczka do: 4500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na tym, aby zrozumieć mechanizmy, jakimi kierują się osoby, które do mnie przychodzą.
Kontakt
Góra Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Pancerna w Górze.
Miasto: Góra
Kontakt
Góra bezpłatna konsultacja psychologiczna. Trudności w relacjach. Pro­wa­dzę pry­wat­ną prak­ty­kę psy­cho­lo­gicz­ną od roku 2009. Randkowanie – jak wybrać dobrze?
Miasto: Góra
Góra Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Góra
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Oferta. Szkolenie 3- stopniowe „Terapia behawioralna dzieci z autyzmem”. Psychoterapia Indywidualna. Zajęcia rozwojowe. Dotyczy to często sfery seksualnej. psychoterapia w Górze.
Miasto: Góra
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Terapia Schematu jest innowacyjnym, zintegrowanym podejściem terapeutycznym, które rozwinęło się z tradycyjnej terapii poznawczo-behawioralnej. Góra Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Góra


Góra Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Górze.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Góra ul. 3 Maja Działdowo ; Września ; Ropczyce .
Pracując z dzieckiem bazuję na niedyrektywnym kontakcie, zabawie. Terapia schematów. Czuję smutek. Wierzę w mądrość dzieci i chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować. I internetu. Psychoterapia służy poprawie komfortu życia. OfertaKonsultacjePsychoterpiaGrupy wsparcia. Jako psycholog, seksuolog, psychoterapeuta pracuję tylko w systemie Online.Rozwój osobisty. Terapia małżeńska i terapia par. Być może towarzyszy Ci stały smutek, nadmierny lęk, poczucie bezradności czy drażliwość. Ciągłe odkładanie spraw na później. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”.


 Twój psycholog