Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Chełm

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Chełm

Chełm Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Także osoby z natury nieśmiałe, lękliwe, wyobcowane, osamotnione, niepełnosprawne mają trudności lub obawy przed spotkaniami osobistymi.
Chełm Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Brzozowa w Chełmie.
Chełm Opiera się na zmianie nieadaptacyjnych sposobów radzenia sobie z problemami z dzieciństwa. Warsztat „Zespół nadpobudliwości psychoruchowej. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Górnicza w Chełmie.
Miasto: Chełm
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Wygon Chełm Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Przechodnia w Chełmie.
Pożyczka do: 7800 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Psychoterapia dorosłych. Psychoterapia par. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”.
Kontakt
Chełm Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Żwirki i Wigury w Chełmie.
Miasto: Chełm
Kontakt
Chełm bezpłatna konsultacja psychologiczna. Terapia małżeńska i terapia par. STOP!!!Żeby stanąć, potrzebujemy pomocy, choć często nawet o tym nie wiemy. Psychoterapia. Psychoterapia grupowa.
Miasto: Chełm
Chełm Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Chełm
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Spontaniczności,. Potrafię to zrobić. Zapraszam również rodziców, którzy pragną lepiej zrozumieć i budować satysfakcjonującą relację z dzieckiem. psychoterapia w Chełmie.
Miasto: Chełm
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Oferuję: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie oraz w różnego rodzaju problemach osobistych (m. Chełm Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Chełm


Chełm Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Chełmie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Chełm ul. Juliana Ursyna Niemcewicza Jasło ; Katowice ; Wieruszów .
Lęk przed przytyciem, pomimo niskiej wagi ciała. Psycholog on-line zapewnia anonimowość i szybki dostęp do skutecznej pomocy. Terapia małżeńska i terapia par. Obawa przed niepowodzeniem. Ma pozytywny wpływ na umysł i ciało. Terapia. Pracowałam w Warsztatach Terapii Zajęciowej. Zawodzą dotychczasowe strategie radzenia sobie, pojawia się też cierpienie.Psychoterapia grupowa. Potrafię to zrobić. - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. – jest chłodny emocjonalnie. Wierzę w mądrość dzieci i chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować. Seksualność i problemy seksualne mężczyzn.


 Twój psycholog