Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Bydgoszcz

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Bydgoszcz

Bydgoszcz Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Konsultacje psychologiczne. Radzę sobie. Każda zmiana na lepsze, nawet niewielka, warta jest podjęcia wysiłku. Przeżywanie długotrwałego smutku, żalu.
Bydgoszcz Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Filomatów w Bydgoszczy.
Bydgoszcz OfertaKonsultacjePsychoterpiaGrupy wsparcia. Psychoterapia. Co proponuję:. Pra­cu­ję pod super­wi­zją. MOJE METODY PRACY. Jestem sobą. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Brzezińska w Bydgoszczy.
Miasto: Bydgoszcz
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Morelowa Bydgoszcz Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Muszlowa w Bydgoszczy.
Pożyczka do: 7500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ. Zaburzeń depresyjnych i lękowych,.
Kontakt
Bydgoszcz Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Pelplińska w Bydgoszczy.
Miasto: Bydgoszcz
Kontakt
Bydgoszcz bezpłatna konsultacja psychologiczna. Ter­mi­ny spo­tkań usta­la­ne są z każ­dym z psy­cho­te­ra­peu­tów indywidualnie. Rozwój osobisty. PsychoterapiaJak zacząć terapię.
Miasto: Bydgoszcz
Bydgoszcz Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Bydgoszcz
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Na pierwsze spotkanie rodzic zapraszany jest sam, chyba że dziecko jest bardzo małe. Unikanie odpowiedzialności lub nadodpowiedzialność. psychoterapia w Bydgoszczy.
Miasto: Bydgoszcz
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Zanim się spostrzeżemy, nasze życie zaczyna ograniczać się do obowiązków w pracy,obowiązków w domu. Cena spotkania: 120 pln, czas trwania: 1,5 godziny. Bydgoszcz Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Bydgoszcz


Bydgoszcz Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Bydgoszczy.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Bydgoszcz ul. Pelplińska Jarocin ; Brzesko ; Rybnik .
Zajęcia grupowe odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta i okolic. Jak przywrócić bliskość w związku. -dla osób,które pragną lepiej zrozumieć swoje zachowanie-dla osób które chcą czerpać z życia więcej satysfakcji, również w sferze seksualnej-dla par, które chcą poprawić jakość swojego związku i/lub życia seksualnego      .W celu jak najwyższych standardów wykonywanych usług moją pracę regularnie poddaję superwizji. Brak porozumienia w związku. Konsultacje seksuologiczne. (Osoby z samookaleczeniami, wahaniami nastroju, poczuciem pustki, lękiem przed opuszczeniem). „Ten, kto zna (innych) ludzi, posia­da tyl­ko wiedzę.


 Twój psycholog