Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Miechów

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Miechów

Miechów Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Wahania nastrojów. Potrafię się cieszyć. W celu skontaktowania się z konkretnym specjalistą, zapraszamy do zakładki O NAS. Pomoc psychologiczna.
Miechów Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Hery w Miechowie.
Miechów Wyobrażam sobie, że towarzysząc im idziemy razem przez kawałek drogi, a to proces który zmienia i wzbogaca także i mnie. - czujesz się samotny. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Hery w Miechowie.
Miasto: Miechów
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Albańska Miechów Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Deszczowa w Miechowie.
Pożyczka do: 6500 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna TSR – Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach. Witam Cię serdecznie na mojej stronie i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Psychoterapia par.
Kontakt
Miechów Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Polska w Miechowie.
Miasto: Miechów
Kontakt
Miechów bezpłatna konsultacja psychologiczna. Zapraszam do dołączenia do grupowej terapii dla osób z zaburzeniem osobowości z pogranicza – borderline. Wolności wyrażania potrzeb i emocji,.
Miasto: Miechów
Miechów Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Miechów
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Gdańskich klientów zapraszam na konsultacje psychologiczne i seksuologiczne – indywidualne i w parach. Potrafię się cieszyć. psychoterapia w Miechowie.
Miasto: Miechów
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Konsultacje indywidualne trwają 50 min. Z czasem czułam się na tyle mocna i pewna siebie, że nie potrzebowałam już więcej spotkań. Miechów Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Miechów


Miechów Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Miechowie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Miechów ul. Modra Końskie ; Białystok ; Kędzierzyn Koźle .
Seksuologia. ACT jest terapią należącą do trzeciej fali psychoterapii poznawczo-behawioalnych. Psychiatria. Za pomocą prostych ćwiczeń ciało wprowadzane jest w naturalne drżenie, które przywraca spokój, redukuje napięcie i pozwala ciału powrócić do stanu równowagi. Celem prowadzonej przeze mnie terapii jest zmiana, dająca wolność i lepszy kontakt ze swoimi emocjami.Rozwój osobisty. Terapia małżeńska i terapia par. Być może towarzyszy Ci stały smutek, nadmierny lęk, poczucie bezradności czy drażliwość. Ciągłe odkładanie spraw na później. Szkolenie „Warsztat pracy z klientem w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach”.


 Twój psycholog