Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Leszno

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Leszno

Leszno Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ. Zaburzeń depresyjnych i lękowych,.
Leszno Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Więzienna w Lesznie.
Leszno W CENTRUM PSYCHE oferujemy Państwu profesjonalną pomoc z zakresu zdrowia psychicznego. Samoocena zależna od kształtów i wagi ciała. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Kazimierza Pułaskiego w Lesznie.
Miasto: Leszno
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Jarosława Dąbrowskiego Leszno Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Jana Poplińskiego w Lesznie.
Pożyczka do: 9800 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Wolności wyrażania potrzeb i emocji,. I internetu. Zawo­do­wo pra­cu­ję jako psy­cho­log, psy­cho­te­ra­peu­ta i media­tor.
Kontakt
Leszno Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Poziomkowa w Lesznie.
Miasto: Leszno
Kontakt
Leszno bezpłatna konsultacja psychologiczna. Internetowy gabinet psychologiczny Online jest rozwiązaniem niezwykle skutecznym w XXI wieku. Zaburzeń seksualnych (dysfunkcje, fobie, osoby LGBT),.
Miasto: Leszno
Leszno Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Leszno
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Ważne informacje. Lęk przed bliskością. Wierzę w mądrość dzieci i chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować. psychoterapia w Lesznie.
Miasto: Leszno
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Prowadzę terapię własną dla przyszłych terapeutów w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapię schematu. - masz problemy wychowawcze. Leszno Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Leszno


Leszno Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Lesznie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Leszno ul. Szybowników Bielsk Podlaski ; Ełk ; Proszowice .
Nieśmiałość. Jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym terapeutą grupowej terapii schematów ISST na poziomie zaawansowanym. O złości (z przymrużeniem rodzicielskiego oka 😊). Kryzysy i trudności osobiste. Realistycznych granic i samokontroli.  Razem znajdziemy rozwiązanie 🙂 . – jest zazdrosny i zawistny. Terapia rodzinna. Psychoterapia Indywidualna.Wszystko zależy od celu pracy, wieku i możliwości dziecka. Pracujemy z osobami, które cierpią z powodu:. Pomoc psychologiczna dla dzieci. Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go.


 Twój psycholog