Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Głogów

Nowe oferty dodane w kwietniu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Głogów

Głogów Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Oprócz tego, że Pani Marta wykazuje się w każdym stopniu profesjonalizmem, jest ciepłą, współczującą oraz serdeczną kobietą.
Głogów Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Rycerska w Głogowie.
Głogów Trudności w relacjach. Pro­wa­dzę pry­wat­ną prak­ty­kę psy­cho­lo­gicz­ną od roku 2009. Randkowanie – jak wybrać dobrze? Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Dzieci Głogowskich w Głogowie.
Miasto: Głogów
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Kolejowa Głogów Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Kolejowa w Głogowie.
Pożyczka do: 8200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Potrafię się cieszyć. – rozmowę w bezpiecznej atmosferze z osobami, które doświadczają podobnych problemów. Sesja indywidualna.
Kontakt
Głogów Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Browarna w Głogowie.
Miasto: Głogów
Kontakt
Głogów bezpłatna konsultacja psychologiczna. Doświadczanego kryzysu zarówno w sferze osobistej, zawodowej, społecznej jak i seksualnej,. Twórcą ACT jest Steven Hayes (http://www.
Miasto: Głogów
Głogów Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Głogów
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Prowadzę terapię własną dla przyszłych terapeutów w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapię schematu. PsychoterapiaJak zacząć terapię. psychoterapia w Głogowie.
Miasto: Głogów
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Konsultacje seksuologiczne. Jestem psy­cho­lo­giem i psy­cho­te­ra­peut­ką, człon­kiem Pol­skie­go Towa­rzy­stwa Psy­cho­lo­gicz­ne­go. Głogów Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Głogów


Głogów Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Głogowie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w kwietniu 2024
Dodano: 1 Kwiecień 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w kwietniu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Głogów ul. Adama Asnyka Bielsko Biała ; Olsztyn ; Krosno Odrz. .
Potrafię się cieszyć. To znaczy, że po 40 sesjach grupowych i indywidualnych, osoby z zaburzeniem osobowości z pogranicza, przestawały spełniać kryteria zaburzenia osobowości. Prowadzona przeze mnie terapia pary daje szansę na przezwyciężenie trudności oraz stworzenie warunków do partnerskiej relacji. Nieśmiałość. Poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne.Psychoterapia Indywidualna. Każda zmiana na lepsze, nawet niewielka, warta jest podjęcia wysiłku. Może dotyczyć niezasługiwania na miłość, poczucia nieadekwatności, niestabilności relacji, opuszczenia, poczucia wewnętrznego defektu lub niekompetencji.


 Twój psycholog