Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Sieradz

Nowe oferty dodane w październiku 2023 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Sieradz

Sieradz Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Warsztaty. Cena spotkania: 120 pln, czas trwania: 1,5 godziny. Może pomóc Ci lepiej radzić sobie z trudnościami i postępować w zgodzie ze sobą.
Sieradz Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. ks. Jerzego Popiełuszki w Sieradzu.
Sieradz W latach 2011-2013 pracowałam jako psychoterapeuta w Przemysłowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu NFZ. Zaburzeń depresyjnych i lękowych,. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Strażacka w Sieradzu.
Miasto: Sieradz
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Braterstwa Broni Sieradz Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Marii Konopnickiej w Sieradzu.
Pożyczka do: 5800 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Terapia Schematu jest innowacyjnym, zintegrowanym podejściem terapeutycznym, które rozwinęło się z tradycyjnej terapii poznawczo-behawioralnej.
Kontakt
Sieradz Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Widawska w Sieradzu.
Miasto: Sieradz
Kontakt
Sieradz bezpłatna konsultacja psychologiczna. Terapia schematów to podejście integracyjne, które wyrasta z terapii poznawczo-behawioralnej i rozwija jej założenia. Zaburzenia odżywiania.
Miasto: Sieradz
Sieradz Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Sieradz
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. - czujesz się samotny. – brak mu empatii, nie interesują go uczucia innych, nie. Jeśli Twój partner:. Z bioenergetyki Lowena. Brak motywacji do pracy. psychoterapia w Sieradzu.
Miasto: Sieradz
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Myśli samobójcze. Potrafię się cieszyć. Nie żyjemy w próżni – jeśli pozbędziemy się uzależnienia, musimy je czymś zastąpić – np. Sieradz Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w październiku 2023 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Sieradz


Sieradz Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Sieradzu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w październiku 2023
Dodano: 1 Październik 2023 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w październiku 2023
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Sieradz ul. Pod Skarpą Kościan ; Legnica ; Gorlice .
Ten, kto zna umiar (i cie­szy się tym, co ma), jest bogaty. Czułam się bardzo komfortowo i w końcu czułam się zrozumiana. Panika, napady lęku. Poradnictwo psychologiczno-seksuologiczne. Może szybko wpadasz w złość, zniechęcasz się lub nic nie daje Ci teraz prawdziwego zadowolenia. Doświadczenie poczucia braku sensu życia lub trudności w znalezieniu celu w życiu.Konsultacja indywidualna - 200 zł Sesja terapii indywidualnej - 200 zł Konsultacja on-line - 200 zł. Wierzę w mądrość dzieci i chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować. Wszystko zależy od celu pracy, wieku i możliwości dziecka.


 Twój psycholog