Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Nisko

Nowe oferty dodane w czerwcu 2024 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Nisko

Nisko Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Dzięki temu pacjenci mają szansę na bardzo indywidualne traktowanie. Psychiatria. Dzia­łam w ramach Kodek­sów Etycz­nych tych orga­ni­za­cji.
Nisko Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Zamknięta w Nisku.
Nisko - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Ignacego Daszyńskiego w Nisku.
Miasto: Nisko
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Słoneczna Nisko Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Sosnowa w Nisku.
Pożyczka do: 10850 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Jesteś w ciąży i zastanawiasz się jaką będziesz mamą, chciałabyś przyjrzeć się bliżej swoim emocjom i odczuciom? . . Potrafię to zrobić.
Kontakt
Nisko Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Władysława Broniewskiego w Nisku.
Miasto: Nisko
Kontakt
Nisko bezpłatna konsultacja psychologiczna. Psychoterapia Indywidualna. Psychoterapia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako terapeuta dzieci z autyzmem oraz innymi trudnościami rozwojowymi.
Miasto: Nisko
Nisko Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Nisko
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Trudności w relacjach. Rozdrażnienie. Psychoterapia. Uzależnienie od gier komputerowych i internetu. Terapia rodzinna. Pomoc dla par. psychoterapia w Nisku.
Miasto: Nisko
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Terapia Schematu jest innowacyjnym, zintegrowanym podejściem terapeutycznym, które rozwinęło się z tradycyjnej terapii poznawczo-behawioralnej. Nisko Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w czerwcu 2024 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Nisko


Nisko Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Nisku.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w czerwcu 2024
Dodano: 1 Czerwiec 2024 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w czerwcu 2024
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Nisko ul. Sadowa Rypin ; Augustów ; Żywiec .
. Co to jest OCD (Obsessive-Compulsive Disorder)? Terapia opiera się na zasadach współpracy, aby pogłębić wgląd w charakterystyczny dla klienta sposób postrzegania i organizowania swojego świata, a także uelastycznić te z elementów postrzegania, które przez swoją nieadekwatność i zniekształcenia przyczyniają się do podtrzymania trudności i nieprzystosowawczych sposobów funkcjonowań.Nie mamy czasu dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół. Nic nie znaczę. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ. Wyjątkowymi ludźmi. Prowadziłam konsultacje dla rodziców, warsztaty dla dzieci i terapię w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.


 Twój psycholog