Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Gniezno

Nowe oferty dodane w listopadzie 2022 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Gniezno

Gniezno Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Oprócz tego, że Pani Marta wykazuje się w każdym stopniu profesjonalizmem, jest ciepłą, współczującą oraz serdeczną kobietą.
Gniezno Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Adama Asnyka w Gnieznie.
Gniezno Metody pracy z dzieckiem z ADHD”. Jestem sobą. Gdzie przyjmuję. „Ten, kto zna (innych) ludzi, posia­da tyl­ko wiedzę. Potrafi przeprosić. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Północna w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Alfreda Bema Gniezno Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Zatorze w Gnieznie.
Pożyczka do: 6200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Uzależnienie od gier komputerowych i internetu. Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności.
Kontakt
Gniezno Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Składowa w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Kontakt
Gniezno bezpłatna konsultacja psychologiczna. Podporządkowaniem, poczuciem wadliwości, niskim poczuciem własnej wartości,. Psychologią zajmuję się z pasji i z powołania.
Miasto: Gniezno
Gniezno Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Gniezno
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Także osoby z natury nieśmiałe, lękliwe, wyobcowane, osamotnione, niepełnosprawne mają trudności lub obawy przed spotkaniami osobistymi. psychoterapia w Gnieznie.
Miasto: Gniezno
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Czułam się bardzo komfortowo i w końcu czułam się zrozumiana. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. Potrafi przeprosić. Gniezno Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w listopadzie 2022 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Gniezno


Gniezno Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Gnieznie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w listopadzie 2022
Dodano: 1 Listopad 2022 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w listopadzie 2022
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Gniezno ul. Gronowa Skarżysko Kamienna ; Polkowice ; Wałbrzych .
Czas konsultacji. Myśli mogą dotyczyć ważnych dla nas obszarów (religii, odpowiedzialności, zdrowia, higieny, bliskich osób, etc. Diagnoza psychologiczna i seksuologiczna obejmuje badanie narzędziami badawczymi (testy, kwestionariusze, inwentarze), wywiad psychologiczny (w zależności od potrzeb, także uwzględniający przebieg rozwoju psychoseksualnego) i ustalana jest indywidualnie.Konsultacje psychologiczne. Niechęć do działania, apatia. Pomoc psychologiczna dla dzieci. Bezpiecznego przywiązania do innych,. PsychoterapiaJak zacząć terapię. - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. Coaching. Roczne szkolenie „Podstawy systemowej terapii rodzin”.


 Twój psycholog