Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Giżycko

Nowe oferty dodane w październiku 2023 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Giżycko

Giżycko Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. W CENTRUM PSYCHE oferujemy Państwu profesjonalną pomoc z zakresu zdrowia psychicznego. Zaburzeń depresyjnych. Psychoterapia Indywidualna.
Giżycko Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Zielona w Giżycku.
Giżycko Zapraszam do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Jeziorna w Giżycku.
Miasto: Giżycko
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. I Dywizji im. T. Kościuszki Giżycko Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Gdańska w Giżycku.
Pożyczka do: 10850 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Lęk przed bliskością. Uważasz że warto wspierać rozwój emocjonalny Twojego dziecka i szukasz pomysłu jak to zrobić? Czas konsultacji.
Kontakt
Giżycko Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Jeziorna w Giżycku.
Miasto: Giżycko
Kontakt
Giżycko bezpłatna konsultacja psychologiczna. Psychoterapia służy poprawie komfortu życia. Żyjemy w świecie, w którym utrzymanie równowagi emocjonalnej przez długi czas jest wyjątkowo trudne.
Miasto: Giżycko
Giżycko Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Giżycko
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Problemy ze snem. Zapraszam do internetowego gabinetu psychologicznego po porady. Doświadczenie przemocy fizycznej lub psychicznej. psychoterapia w Giżycku.
Miasto: Giżycko
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Cennik dla par/rodzin. Po odkryciu źródła uzależnienia i usunięciu jej, można dodatkowo zastąpić nieadaptacyjne czynności bardziej przydatnymi. Giżycko Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w październiku 2023 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Giżycko


Giżycko Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Giżycku.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w październiku 2023
Dodano: 1 Październik 2023 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w październiku 2023
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Giżycko ul. Przemysłowa Drawsko Pomorskie ; Leszno ; Morąg .
Zachowania (najczęściej mycie rąk, sprawdzanie, upewnianie się) są związane z odczuwanym przymusem do wykonywania ich i lękiem, kiedy się ich nie powtarza. Boję się. Głów­ną zasa­dą, któ­rą kie­ru­je­my się w swo­jej pra­cy jest dobro klien­ta. Profesjonalna pomoc. Oprócz tego, że Pani Marta wykazuje się w każdym stopniu profesjonalizmem, jest ciepłą, współczującą oraz serdeczną kobietą.Ukończyłam również kurs Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT), biorę udział w kursie Terapii dla par metodą EFT oraz jestem w procesie certyfikacyjnym psychoterapeuty EFT.   Doceniam rolę ciała w życiu człowieka i inspiruję się metodami pracy z ciałem zaczerpniętymi m.


 Twój psycholog