Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Dzierżoniów

Nowe oferty dodane w listopadzie 2022 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Dzierżoniów

Dzierżoniów Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Wszystko zależy od celu pracy, wieku i możliwości dziecka. Panika, napady lęku. Boję się. Wykorzystuję rysunek, bajki terapeutyczne.
Dzierżoniów Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Sosnowa w Dzierżoniu.
Dzierżoniów Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta. Seks po alkoholu – czemu kobiety wolą się kochać po alkoholu. Metody pracy z dzieckiem z ADHD”. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Zachodnia w Dzierżoniu.
Miasto: Dzierżoniów
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Słonecznikowa Dzierżoniów Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Storczykowa w Dzierżoniu.
Pożyczka do: 4300 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności. Realistycznych granic i samokontroli. Panika, napady lęku.
Kontakt
Dzierżoniów Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Dworcowa w Dzierżoniu.
Miasto: Dzierżoniów
Kontakt
Dzierżoniów bezpłatna konsultacja psychologiczna. Rozwój osobisty. Lęk przed nowymi zadaniami. Seks po alkoholu – czemu kobiety wolą się kochać po alkoholu. Lęk przed nowymi zadaniami.
Miasto: Dzierżoniów
Dzierżoniów Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Dzierżoniów
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Kryzysów i problemów życiowych,. Psychiatria. A czasem, by potrafili pożegnać się i pogodzić ze śmiercią. Nawigacja po wpisach. psychoterapia w Dzierżoniu.
Miasto: Dzierżoniów
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Schema therapy in Englisch. Jeżeli przeżywasz kryzys, problemy wydają się nie do rozwiązania, zaczynasz wątpić we własne siły, cierpisz …. Dzierżoniów Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w listopadzie 2022 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Dzierżoniów


Dzierżoniów Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Dzierżoniu.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w listopadzie 2022
Dodano: 1 Listopad 2022 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w listopadzie 2022
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Dzierżoniów ul. Piękna Poddębice ; Pabianice ; Opatów .
Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta. Podczas mojej pracy integruję różne podejścia. Człowieka traktuję jako zintegrowaną całość, w której ciało, psychika i relacje z innymi wzajemnie na siebie oddziałują. Napisz lub zadzwoń, a wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem Twojego problemu. Ut elit tel­lus, luc­tus nec ullam­cor­per mat­tis, pulvi­nar dapi­bus leo.Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, parami. TSR – Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach. Spotkania trwają 1,5 godziny z 10-minutową przerwą. Prowadzę terapię własną dla przyszłych terapeutów w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapię schematu.


 Twój psycholog