Umów wizytę
 Bezpłatna konsultacja psychologiczna na NFZ / Braniewo

Nowe oferty dodane w listopadzie 2022 :

Psychoterapia indywidualna na NFZ Braniewo

Braniewo Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy. Rozwój osobisty. Coaching. Odczuwanie napięcia, rozdrażnienia lub przygnębienia. Cena spotkania: 120 pln, czas trwania: 1,5 godziny.
Braniewo Darmowy psycholog przez telefon. Psycholog online: darmowe i płatne porady przez Internet 24h. Bezpłatna porada psychologiczna, darmowa porada psychologa, psycholog online ul. Rybaków w Braniewie.
Braniewo - straciłeś kogoś bliskiego i mimo upływu czasu nadal cierpisz. Metody i formy pracy są zawsze dostosowane do klienta i charakteru zgłaszanych trudności. Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad psychologicznych ul. Rybaków w Braniewie.
Miasto: Braniewo
Psychoterapia indywidualna na NFZ  ul. Celna Braniewo Bezpłatna pomoc psychologiczna. Czas trwania bezpłatnej terapii ustalany jest indywidualny, zapraszamy ul. Deszczowa w Braniewie.
Pożyczka do: 7200 zl tys. zł
Bezpłatna konsultacja psychologiczna Czułam się bardzo komfortowo i w końcu czułam się zrozumiana. Kryzysu w związakach i w relacjach interpersonalnych. Potrafi przeprosić.
Kontakt
Braniewo Psychoterapia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Porady bezpłatne w ramach NFZ osobom powyżej 18 roku życia. Psycholog, Psychoterapeuta. Zapraszamy  ul. Temidy w Braniewie.
Miasto: Braniewo
Kontakt
Braniewo bezpłatna konsultacja psychologiczna. – jest kompulsywny – nadmiernie dba o szczegóły. Wierzę w mądrość dzieci oraz chętnie potowarzyszę wam w zrozumieniu tego co chcą nam zakomunikować.
Miasto: Braniewo
Braniewo Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Stres, kryzys, depresja, problemy w relacjach. Bez wychodzenia z domu porady psychologa online.
Miasto: Braniewo
Bezpłatna konsultacja psychologiczna. 2 razy w szpitalu, przebadana od A do Z, po wizytach u kilku specjalistów w końcu jeden z lekarzy zasugerował mi terapię. Trudności w relacjach. psychoterapia w Braniewie.
Miasto: Braniewo
Darmowy psycholog przez telefon. Umów się na sesję on-line z psychologiem lub psychoterapeutą. Bezpłatne sesje próbne. Dobry psychoterapeuta.
Profesjonalna pomoc. Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (cert. Spędzanie zbyt dużej ilości czasu w pracy. Braniewo Bezpłatna konsultacja psychologiczna.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dobry psychoterapeuta wolne terminy w listopadzie 2022 psychoterapia. Twoje dziecko potrzebuje rozmowy lub pomocy w nauce? Bezpłatna konsultacja psychologiczna. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i udostępniamy Ci jednorazowe, bezpłatne konsultacje psychologiczne u naszych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów.
Miasto: Braniewo


Braniewo Psychoterapia indywidualna na NFZ. Bezpłatna pomoc psychologiczna w Braniewie.

Kategoria:
Rodzaj: Psychoterapia indywidualna wolne terminy w listopadzie 2022
Dodano: 1 Listopad 2022 08:36

Darmowy psycholog przez telefon na NFZ
- Dobry psychoterapeuta wolne terminy w listopadzie 2022
- Gabinet psychologiczny na NFZ psycholog dziecięcy
- Bezpłatna pomoc psychologiczna
- Braniewo ul. Ziołowa Sandomierz ; Hrubieszów ; Ostrzeszów .
W celu jak najwyższych standardów wykonywanych usług moją pracę regularnie poddaję superwizji. Spontaniczności,. – jest kompulsywny – nadmiernie dba o szczegóły. Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne przejawia się natrętnymi, niechcianymi myślami (obsesjami) i/lub zachowaniami (kompulsjami). Seks po alkoholu – czemu kobiety wolą się kochać po alkoholu.Pomimo tego, że byłam w słabej kondycji fizycznej i psychicznej wstydziłam się przyznać, że potrzebuję pomocy. TSR – Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach. Dla tych, którzy nie potrafią panować nad emocjami, są rozdrażnieni lub zamknięci w sobie.


 Twój psycholog